Líbí se vám, co děláme?
Přidejte se...

img_3188img_3188

Přijďte a zúčastněte se některé akce. Zájem lidí nás vždy velice povzbudí ? ujišťuje nás o tom, že svou energii nemrháme zbytečně.
Staňte se členy našeho sdružení a pomozte s organizací aktivit ? čím více lidí se zapojí, tím více možností se otevírá. Třeba máte v hlavě nápad, který stojí za uskutečnění - YMCA je příležitost k uskutečnění takovýchto vizí.
Modlete se za nás - ať je naše práce k něčemu užitečná, ať slouží k všestrannému rozvoji všech lidí okolo nás.
Řekněte o nás dalším lidem a nám řekněte o těch, kdo by se třeba chtěli něčeho zúčastnit, ale nemají odvahu. Osobní doporučení je nejúčinnějším způsobem propagace.
Přispějte financemi nebo i věcným darem na výše popsané aktivity: jsme nezisková organizace a naše činnost je určena převážně nevýdělečně činným lidem, často z rodin s minimálními příjmy; snažíme se, aby naše aktivity nebyly uzavřeny těm, kdo nemají peníze, na všech akcích máme mírné nebo jen dobrovolné vstupné a snažíme se, aby naše ceny byly co nejnižší. To jde jen díky finanční podpoře lidí, kteří naší činnosti fandí a kteří jsou ochotni darovat druhým něco ze svého vlastního.

Za veškerou podporu děkujeme.